X

Fırsat Ürünleri

Esperi Fashion Toptan Bayan Giyim

 Esperi Moda Giyim Toptan kategorisindeyiz. Bayan toptan ürünlerimizde en kaliteli ve lüks kumaşları kullanıyoruz. Kaliteli kumaşlarımız sayesinde ürünlerimizde renk solması ve açılma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

  Uzun süredir bayan giyim toptan satış işindeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Depolarımız giyim toptancılarının en doğru ürün seçimine sahiptir. Ürünlerimiz yaka, kumaş, renk, desen gibi birçok farklı özelliğe göre ayrılmaktadır.

 Esperi Fashion, toptan bayan giyim ürünlerini daha uygun fiyata alabileceğiniz kampanyalar başlattı. Fırsat Ürünler kategorisinde indirimli toptan kadın giyim ürünlerini bularak alışveriş yapabilirsiniz. Toptan pantolonlardan toptan ceket modellerine kadar her türlü toptan giyimi fırsat ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz. Esperi Fashion olarak yurt içi ve yurt dışı satış yapmak isteyen herkese en iyi fiyat garantisi ile destek oluyoruz.

 Ayrıca bizden alınan toptan giysiler için aynı gün teslimat sağlıyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, dünyanın neresinde olursanız olun. Esperi Fashion kargonuzu aynı gün kargo firmasına teslim eder.

 Esperi Fashion toptan giyimde en uygun fiyatları, en geniş seçenekleri ve en hızlı teslimat seçeneklerini sunuyor.

 Ayrıca Esperi Fashion'dan alınan kıyafetlerin toptan satışında profesyonel ekibimiz tarafından çekilmiş fotoğrafları kullanma imkanına sahipsiniz.